Kullanım Şartları ve iletişim

Kullanım Şartları

BU SİTEYİ KULLANMADAN ÖNCE LÜTFEN BU ŞARTLARI DİKKATLE OKUYUNUZ BU WEB SİTESİNİ KULLANMANIZ, BU ŞARTLARI KABUL ETTİĞİNİZ ANLAMINA GELİR. BU ŞARTLARI KABUL ETMİYORSANIZ, LUTFEN BU SİTEYİ KULLANMAYINIZ.

Paylaşım merkezi sitesini kullanan kullanıcılar aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır:

Sizler (‘Kullanıcı’) sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu, sitedeki hizmetten yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; Bağlı olduğunuz yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduğunuzu, bu sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve sözleşmede yazan şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.

PAYLAŞIM MERKEZİ hizmetlerinden yararlanan ve Web site’ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, paylaşım merkezi tarafından işbu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

A. Paylaşım merkezi Web sitesi üzerinden, paylaşım merkezi ‘nin kendi kontrolünde olmayan ve başkaca üçüncü kişilerin sahip olduğu ve işlettiği başka web Sitelerine ve/veya başka içeriklere link verilebilir. Bu linkler KULLANICI’lara ve ÜYE’lere yönlenme kolaylığı sağlamak amacıyla konmuş olup herhangi bir web sitesini veya o siteyi işleten kişiyi desteklememektedir. Link verilen web sitesinin içerdiği bilgilere yönelik herhangi bir türde bir beyan veya garanti niteliği taşımamaktadır. Site üzerindeki linkler vasıtasıyla erişilen web siteleri ve içerikleri hakkında PAYLAŞIM MERKEZİ ‘nin herhangi bir sorumluluğu yoktur ve bu sitelerin kullanımıyla doğabilecek zararlar, KULLANICI’ların ve ÜYE’lerin kendi sorumluluğundadır. Paylaşım merkezi bu tür link verilen web sitelerine erişimi, kendi yazılı muvafakatine bağlayabileceği gibi, paylaşım merkezi ‘nin uygun görmeyeceği linklere erişimi her zaman kesebilir.

B. Paylaşım merkezi Sitesin’de mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sürekli olarak kontrol etmektedir. Ancak gösterilen çabaya rağmen, Site üzerindeki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. Sitemiz muhteviyatında yer alan materyal ve bilgiler sitemizin kaynaklara ulaştığı anda sunulmaktadır, ilgili hizmet veya bilginin güncel durumu ile sitemiz’de yer alan durumu arasında farklılık olabilir. sitemiz de yer alan bilgilerin, güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, belli bir amaca uygunluğu ve PAYLAŞIM MERKEZİ’nin Site de mevcut ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.

C. Paylaşım merkezi, bu sitesi uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, kampanya, vs. bilgiler ve Site ‘yi kullanma koşulları ile Site ‘de sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, Site ‘yi ve içeriğini yeniden düzenleme, yayını durdurma ve/veya duraklatma hakkını saklı tutar. Değişiklikler, Site ‘de yayınlanmalarıyla yürürlüğe girerler. Site ‘nin kullanımı ya da Site ‘ye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

D. Siteyi kullananlar, yalnızca hukuka uygun ve şahsi amaçlarla site üzerinde işlem yapabilirler. KULLANICI’ların ve ÜYE’lerin, site dâhilinde yaptığı her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir. Her KULLANICI ve her ÜYE, paylaşım merkezi ve/veya başka bir üçüncü kişinin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder. KULLANICI ve ÜYE’lerin sitemiz üzerindeki faaliyetleri nedeniyle üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı PAYLAŞIM MERKEZİ ‘nin doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.

E. Kişisel olarak tanımlanabilen bilgiler dışında sitemize ilettiğiniz veya postaladığınız her tür yazı, bilgi, görsel materyaller veya diğer iletilerin gizli ve herhangi birinin mülkiyeti altında olmadığı varsayılacaktır. Paylaşım merkezi bu iletilerle ilgili hiç bir yükümlülük üstlenmemektedir. Paylaşım merkezi ve PAYLAŞIM merkezi tarafından tayin edilen kişi veya kuruluşlar, bu iletileri ve bu iletilerin içinde var olan tüm veri, resim, ses, metin ve diğer malzemeleri ticari veya ticari olmayan amaçlarla serbestçe kopyalayabilecek, ifşa edebilecek, dağıtabilecek, başka bir şeye ilave edebilecek veya başka türlü kullanabilecektir.

Yayında olan paylaşımların çoğunluğu, elektronik platformlardan sağlanmaktadır. ( Kaynak ve atıflarda bulunarak)

Yayınlamış olduğumuz içerikler, yayın sahibi olan sitelerin sahipleri tarafından yazılı izin alınarak paylaşılmaktadır. Kaynak ve atıfta bulunarak yayınlanmış içeriklerdeki bütün sorumluluk okuyucu ve kaynak siteyi ilgilendirmektedir. Paylaşım merkezi, sorumluluğunda değildir. Kullanıcılar bunu kabul etmiş sayılmaktadır.

Önemli not: Sitemizde yayımlamış olduğumuz makaleler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır; geçerliliğini yitirebilir, kesinlik içermez. Söz konusu besinin faydaları, iyi geldiği hastalıklar ve kullanım önerileri hiçbir zaman doktor teşhisinin yerini tutmaz. Besinler her bünyede farklı etki yaratabileceğinden, uygulamaya geçmeden önce mutlaka bir doktora danışmanız gerekmektedir. Bu durum göz ardı edildiğinde ortaya çıkabilecek sorunlar ve yan etkilerden sitemiz sorumlu tutulamaz.

Eğer telif bir içerik olduğunu düşünüyorsanız, paylasimmerkezidestek@gmail.com hesabına mail atarak içeriği bildirebilirsiniz. En kısa süre içerisinde sorun çözülecektir.

REKLAM ALANI 2